close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 1 lipca 2019

  W dniach od 22 do 24 listopada 2019 r. w Warszawie odbędzie się, współfinansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych – X Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych HumanDOC.

  Misją festiwalu jest poszerzanie świadomości społecznej na tematy globalne oraz wspieranie rozwoju gospodarczego, informacyjnego i demokratycznego społeczeństwa. Twórcom festiwalu przyświeca idea zwiększania wiedzy o otaczającym nas świecie, bo tylko wiedząc więcej, jesteśmy w stanie realnie działać.

   

  Jeden z dni festiwalu zostanie poświęcony filmom z krajów Partnerstwa Wschodniego. Dlatego zapraszamy wszystkich twórców, producentów, a także dystrybutorów z terenu Białorusi do dzielenia się obrazami. Organizatorzy festiwalu interesują przede wszystkim produkcje powstałe w latach 2018 – 2019, ale nie zamykają się sztywno w tych regułach.

   

  Zapraszamy do zgłaszania filmów do konkursu, którego główną nagrodą jest 1000 euro. Szczegóły nt. warunków udziału znajdują się na stronie festiwalu (http://festival.humandoc.pl).

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: